Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ishte një shokim për ne”, Salsano flet për largimin e Agron Llakajt nga ‘Portokallia’

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Dielli", ku gjatë intervistës tregoi shumë për eksperiencën e tij në ekran dhe marrëdhëniet me kolegët.

 "Moderimi është shumë ndryshe nga aktrimi. Të gjithë aktorët nuk e bëjnë dot moderimin. Kjo e shton dozën e vështirësisë në programin që bëj pjesë. Kjo është edhe një sfidë për mua, por pjesa që pëlqej të bëj më shumë është aktrimi", u shpreh Salsano.

I pyetur nëse ishte e vështirë ta zëvendësonte Agron Llakajn, Salsano u shpreh se ikja e tij ishte shok për aktorët.

"Goni ishte figura qendrore e Portokallisë dhe ikja e Gonit ishte dhe një shok për aktorët. Kur ikën moderatori kryesor ishte e vështirë. Njerëzit fillojnë krahasimin, por gjëja e zgjuar që bëri regjisor Altini në sezonin e parë më la moderator-aktor. Unë isha ai këngëtari me paruket e verdha dhe prezantoja, për të qenë sa më natyral edhe nëse do dështoja", tha Salsano.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e ‘Ora News’.

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët

Postuar: 22/10/2019 - 12:59

Hera e fundit kur këngëtarja Eneda Tarifa performoi në festivalin e “Këngës Magjike”,