BREAKING NEWS

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e
x

Gossip

“Ishte një skenë e vështirë”, aktori Koço Devole tregon se si e bëri për të qarë Elvana Gjatën

“Ishte një skenë e vështirë”, aktori Koço

Aktori i njohur Koço Devole gjatë një interviste në “E diell” ka folur për pjesëmarrjen në filmin “Dy Gisht Mjaltë” në të cilën ka luajtur rolin e babait të këngëtares, Elvana Gjata.

I pyetur nga gazetari Ervin Kurti, mbi skenën më të vështirë që kanë hasur gjatë xhirimeve, Koço u përgjigj se ka qenë e qara e Elvana Gjatës, teksa u nda nga partneri Vini, (në film rol i interpretuar nga Ermal Mamaqi).

Por duket se për ta bërë për të qarë Elvanën është dashur goxha punë. Koço tregoi se ndezi një cigare dhe nisi të shfrynte në drejtim të fytyrës së Elvanës, derisa i rrodhën lotët.

“Ajo ka qenë një skenë e vështirë sepse ajo mezi qante. Ajo thoshte s’më dalin lotët. Gjetëm cigare dhe i them Ermalit, ndiz cigaren, e ndezëm të dy dhe i frymë në sy. I dolën lotët dhe hyri skena më në fund”, u shpreh Koço.

Më të lexuarat