Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Ishte planifikuar të prezantojë me Alketa Vejsiun natën e tretë të “Sanremo 2020”, e dashura e Cristiano Ronaldos ndryshon mendje papritur pas vendimit për pagesën

Ishte planifikuar të prezantojë me Alketa Vejsiun natën e

Pak ditë më parë, mediat italiane shkruan se Georgina Rodriguez po e vinte në dyshim pjesëmarrjen e saj në “Sanremo”.

Shkak u bë pagesa, pasi modelja kërkonte një shifër shumë më të lartë nga sa i ishte përcaktuar.Produksioni kishte planifikuar një pagesë prej 20-25 mijë euro, ndërsa Georgina kërkonte 140 mijë euro.Nuk dihet se si, por me sa duket, çështja është zgjidhur dhe Georgina ka vendosur të marrë pjesë.

Ajo është fotografuar së fundmi teksa bënte prova së bashku me producentin, Amadeus.

Modelja ishte veshur thjeshtë me një kostum gri, nga koka tek këmbët firmë.

Georgina është planifikuar të prezantojë së bashku me Alketa Vejsiun në natën e tretë të festivalit.

Këtë vit “Sanremo” do të mbahet nga data 4-8 shkurt.

Ishte planifikuar të prezantojë me Alketa Vejsiun natën e

Më të lexuarat