BREAKING NEWS

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit makabër në Pogradec, 44 vjeçari donte të vriste vajzën e tij 15 vjeçare (Zbardhet arsyeja)

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit
x

Gossip

Ishte shtatzënë, ndërron papritur jetë ylli i rrjeteve sociale

Ishte shtatzënë, ndërron papritur jetë ylli i rrjeteve

Ylli i mediave sociale Nicole Thea ka ndërruar jetë, ndërsa ishte edhe shtatzënë. Lajmi është bërë i ditur në një postim në faqen e saj në Instagram.

Një deklaratë nga nëna e saj thoshte se 24-vjeçarja, e cila ishte tetë muajshe shtatzënë, e kishte quajtur fëmijën partnerin e saj Boga, Reign.

Ndërkaq, ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së saj.

Blogerja e cila jetonte në Londër, i kishte mbajtur fansat e azhurnuar në shtatzëninë e saj, duke postuar rregullisht video në kanalin e saj në YouTube dhe faqen në Instagram.

Disa video që Nicole i kishte filmuar para vdekjes së saj do të publikohen në kanalin e saj në YouTube, konfirmoi deklarata.