BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“Ishte traumatike”, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ zbulon lajmin më të keq që ka marrë gjatë këtij vit, ka lidhje me personin e saj më të shtrenjtë

“Ishte traumatike”, trashëgimtarja e ‘Top Channel’

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha në një intervistë të dhënë sëfundmi për ‘Prive’ iu është përgjigjur 50 pyetjeve për jetën e saj private dhe profesionale.

Gjatë intervistës, Lori zbuloi se e ëma ka kaluar koronavirusin këtë vit. Ajo tha se e kanë përjetuar keq në fillim, por falë Zotit gjithçka ka shkuar mirë.

“Cili është lajmi më i keq që ke marrë këtë vit?”, u pyet Lori.

“Që mami ka Covid. E përjetuam pak keq, ishte pak traumatike për ne sepse prisnim më të keqen. Por kaloi shumë mirë shyqyr Zotit dhe mami është mirë”, u shpreh ajo.

Më të lexuarat