Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ishte zhdukur prej kohësh / Zbulohet sëmundja e Flori Mumajesit

Postuar: 16/11/2018 - 22:44

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun shqiptar. Ai sjell gjithmonë risi në muzikë dhe çdo këngë e tij është bërë hit. Por së fundmi ka disa muaj që është shkëputur dhe nuk e kemi parë të bëhet ‘i gjallë’ as në rrjetet sociale.

E ftuar në FunDay gazetarja Megi Bilo ka zbuluar se Flori ka një problem shëndetësor dhe për këtë arsye nuk ka qenë aktiv. Ajo u shpreh se këngëtari ka një problem serioz në lidhje me shëndetin, vuan nga një sëmundje e mëlçisë. Se sa e vërtetë është kjo nuk e dimë, dhe presim një reagim nga Mumajesi. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.