BREAKING NEWS

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale
x

Gossip

“ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”/ Deklaroi se nuk do të lejonte kurrë që Milaim Zeka të shkonte në emisionin e Elitës, Gjiko i habit të gjithë me veprimin e tij të fundit (FOTO)

“ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”/ Deklaroi se

Pak ditë më parë reperi Gjiko deklaroi në emisionin ‘NIN’ se personazhin e vetëm që nuk do të lejojë Elitën q ëta ftojë në emisionin e saj është gazetari Milaim Zeka.

“Milaim Zeka është shumë i rëndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.

Pas përgjigjes që bëri bujë në rrjet, gazetari reagoi në rrjetet sociale, duke zbuluar edhe për ata që nuk e dinin arsyen pse Gjiko ia ka ndaluar Elitës ta ftojë sërish.

Zeka ndau një video të publikuar në rrjetet sociale, gjatë intervistës së tij të vjetër me Elitën. Askohe, gazetari e kishte ngacmuar moderatoren me fjalët “ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”, gjë e cila sigurisht nuk i ka pëlqyer aspak Gjikos.

Por, mbrëmë ai na ka surprizuar të gjithë, teksa është shfaqur duke darkuar me Milaimin dhe disa miq të tjerë. Por, prisni se ka më. Në darkë ishte e pranishme dhe Elita.

Gjiko nuk ka ngurruar të ndajë edhe foto ku shihet i buzëqeshur, teksa duket se ka ndryshuar mendim. Ose ndoshta uljen e Milaimit përballë Elitës nuk e ka problem kur është vetë i pranishëm.

“ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”/ Deklaroi se

Më të lexuarat