Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Isli Islami zbulon si e refuzuan dy herë në ‘Top Channel’

Postuar: 21/04/2019 - 10:46

 Moderatori i njohur Isli Islami ka qenë  i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora. Ai ka treguar disa të fshehta që askush nuk i dinte më herët, fillimet e karrierës së tij dhe mënyrën se si u bë pjesë e skuadrës së Top Albania. Isli ka rrëfyer me plot humor se e kanë e refuzuar dy herë dhe se në qoftë se nuk fitonte herën e tretë do të bëhej gomist. ‘Në Top Albania hyra me dhunë sepse konkurrova në fillim dhe nuk më morën. Ka qenë një konkurs për Selectin dhe do merreshin dy personazhe të rinj. Supozoheshin të ishin 1 vajzë,1 djalë. Ishim finalistë, 9 vajza, unë djalë dhe fituan dy vajza. Më pas, marr vesh që ishte vend i lirë në Top Albania për prezantues. Këtë herë thashë e treta e vërteta nëse nuk fitoj, do bëhem gomist. Më pëlqyen zërin dhe pastaj më bënë një trajnim të vogël aty’, tha Islami.

Kujtojmë që ai prej kohësh është në aktiv në ekranin e ‘Top Channel’ me emisionin e mëngjesit ‘Wake up’ së bashku me Ori Nebiaj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 23:47

Prej disa ditësh Blendi Fevziu ndodhet me pushime në Bahamas, nga ku ka postuar plot foto e video nga pamjet e mrekullueshme që të ofron natyra e plazhet atje.

Postuar: 17/08/2019 - 23:01

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën.

Postuar: 17/08/2019 - 21:17

Rezarta Shkurta është një ndër femrat më me shije në shoëbizz, ajo është përfolur shumë në mediat

Postuar: 17/08/2019 - 18:30

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, ndaj turistëve spanjollë, është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjete

Postuar: 17/08/2019 - 15:08

Jemi mësuar t’i shohim çdo fundjavë në ekran, ndërkohë që njëra përlot teleshikuesit ditën

Postuar: 17/08/2019 - 12:48

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të g

Postuar: 17/08/2019 - 12:03

Pas lajmit në mediat e huaja për akuzat e disa grave që e akuzonin tenorin e famshëm Placido Domi