Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

Iu hap kamera e telefonit gabimisht, aktori i famshëm del nudo në Instagram

Iu hap kamera e telefonit gabimisht, aktori i famshëm del nudo në

Kujdes kur mban telefonin në dorë dhe je pa rroba. Aktori Chris Evans postoi një foto zhveshur në media sociale, specifikisht në Instagram. Kamera e telefonit u hap dhe imazhet u bënë virale.

Chris e kuptoi në kohë dhe e fshiu menjëherë, e bllokoi dhe nga gjithë rrjeti duke e raportuar, por kush e pa e pa.


Njerëzit janë ndarë në dy grupe, si përherë. Disa që qeshin dhe kanë filluar me memet e të tjerë që kërkojnë të respektohet privatësia e Chris.

Chris përjetoi një peridhë ankthi dhe e ndau me të gjithë gjendjen e tij. Karriera që eci me hapa të shpejtë e mbingarkoi dhe stresoi dhe vuajti nga frika se mos kjo do prekte edhe familjen e tij.

 

Më të lexuarat