BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Gossip

Iu prekte gjoksin të ftuarave në emisionin e saj, moderatorja e njohur shqiptare befason me arsyen: Po degjenerohemi si shoqëri dita ditës!

Iu prekte gjoksin të ftuarave në emisionin e saj, moderatorja e njohur

Moderatorja Dasara Karaiskaj, e ftuar në emisionin ‘EXPULS’ tregoi arsyen se përse iu prekte gjoksin të ftuarave në emisionin  e saj vite më parë. Madje gazetari Ronaldo Sharka e pyeti sesi ndihet ajo kur i sheh këto pamje sot.

“Qëllimi nuk ka qenë për mua që të dalë në televizor. Duket qartë nga mënyra se si e kam trajtuar programin. Ka qenë shumë e rëndësishme për mua mesazhi që përcillet. Sigurisht që e shikon aty dhe ka nga ata që mendojnë se ka vulgaritet brenda. Por në përgjithësi programet kanë pasur një nëntekst gjithmonë për të dalë diku. Qoftë për t’u ndjerë ne si shoqëri pak më e lirshme në raportet e përditshme përballë me njerëzit, sepse në të vërtetë jemi një shoqëri që po degjenerohet dita ditës. Këtë e tregojnë dhe lajmet e fundit”- u shpreh ajo përballë gazetarit.

Më tej ajo shtoi se me këtë program do e ç’tensiononte pak publikun.

Iu prekte gjoksin të ftuarave në emisionin e saj, moderatorja e njohur

Më të lexuarat