BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin dhe mori vëmendjen e të gjithëve

Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin

Iva Tiço ka zbuluar për herë të parë një fotografi me të dashurin e saj.

Gazetarja e njohur shqiptare në shkurt të vitit të kaluar kishte konfirmuar se ka gjetur dashurinë e jetës duke mos bërë të ditur më shumë detaje rreth tij, por vetëm se ai ishte gjerman.

Që nga ajo kohë Iva ka qenë shumë e rezervuar dhe nuk ka zbuluar asnjë detaj rreth lidhjes së saj madje as foto.

Një e tillë erdhi për herë të parë më në fund dhe mori vëmendjen e të gjithëve por as këtu ajo nuk zbuloi portretin e tij duke publikuar një foto ku shihen së bashku në piknik ndërsa partneri i saj shihet vetëm nga kurrizi.

‘’Me të mirat dhe me të këqijat e vitit të shkuar i kam mbajtur për vete.. gjërat që shtrihen në mes, janë postime Instagrami’’, ka shkruar Iva krah fotos.

Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin