Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ja kush është bukuroshja seksi që do e prezantoj Big Brother VIP

Postuar: 16/05/2018 - 12:27

Big Brother është një ndër programet më të famshëm në gjithë botën, ky reality-show ka vite që transmetohet edhe në Shqipëri. Ndër figurat më të famshme që e karakterizon “Big”-un është Arbana Osmani, e cila e prezantoi për shumë vite, por gjatë një viti pause, këtë reality e moderoi Ledion Liço. 

Big Brother kthehet sërish por e gjeni çfarë? Këtë vit jo si çdo herë, por me personazhe VIP dhe nuk e moderon as Arbana, as Ledioni. Por... moderatorja seksi e Top-it, Luana Vjollca. Epo jo më kot Lori dhe Luana u panë së bashku pak ditë më parë. Tani, presim!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 23:23

Alby Rydes, sipas mediave kosovare po pret një fëmijë nga këngëtari Flori Mumajesi. Pas lajmit që qarkulloi me shpejtësi në media ka reaguar aktorja e filmave për të rritur, Alby Rydes.

Postuar: 22/10/2018 - 20:57

Një ish-kuzhinier në kuzhinat mbretërore, Darren McGrady, ka zbuluar se Mbretëresha Elisabeth II&

Postuar: 22/10/2018 - 20:04

Flori Mumajesit po i ndodh e njëjta gjë si reperit Drake!Emisioni ‘SevenBizz’ ka zbul

Postuar: 22/10/2018 - 19:52

Në ekranet shqiptare janë shtuar mjaft spektaklet e humorit dhe në këtë mënyrë i japin më shumë n

Postuar: 22/10/2018 - 18:41

Zaimina Vasjari e ftuar në “Shiko kush luan” zbuloi se lidhjen me bashkëshortin e ka

Postuar: 22/10/2018 - 18:31

Këngëtari i njohur shqiptar është bërë baba për herë të dytë.Këngëtari e bëri vetë të ditur lajmi

Postuar: 22/10/2018 - 17:23

Arrestimi i reperit Stresi ishte lajmi më i bujshëm nga mediat javën që shkoi.