BREAKING NEWS

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me...

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x

Gossip

Ja si qëndron e vërteta e marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit, kush ishte personazhi i njohur që i 'ndau', rrëfehet për herë të parë këngëtarja

Ja si qëndron e vërteta e marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe

“Zemër Luana” ka qenë një spektakël i tej mbushur me grimca humori e performanca të mira. Mes shumë të ftuarisht të moderatores dhe autores Luana Vjollca kanë qenë Enisa, Poni, Fifi dhe Big Mama.

Poni dhe Big Mama kanë realizuar një pyetësor me titujt e këngëve ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të pinin birrë. Ndonse Big Mama ka qenë komplet pa doreza. Big Mama është pyetur për partnerin ideal ku ka përmendur emrin e Sabianit. Ndonëse batuta për Sabianin ka vazhduar mes saj, Besit dhe Fifit.

Besi ka ndërhyrë duke thënë se shkak i prishjes së marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit ka qenë Big Mama, ndonëse është pasuar fjala nga Fifi ku ka treguar se Big Mama i ka ndarë vërtetë dyshen e shumë përfolur, pasi ata nuk flasin.