BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

“Jam bullizuar shumë”, këngëtarja e njohur shqiptare flet për të kaluarën e saj dhe ka një mesazh të fuqishëm: Sot ata më përgjërohen! (FOTO)

“Jam bullizuar shumë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca ka ndarë me ndjekësit eksperiencën e saj të bullizmit. Ajo ka treguar se është bullizuar si në mënyrë të drejtpërdrejtë, ashtu dhe në internet.

Në një status në Instastory, këngëtarja ka shkruar se e di sa vlen dhe prandaj ia ka dalë mbanë: Jam bullizuar shumë, por unë e di vlerën time dhe kush jam, ndaj s’ma ka ndjerë ndonjëherë. Kështu duhet të bëni dhe ju!

“Jam bullizuar shumë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Më tej, Enca ka rrëfyer se ata njerëz që e kanë bullizuar në të shkuarën, sot i përgjërohen për autografe.

“Njerëzit që më kanë bullizuar në të kaluarën, tani më përgjërohen për mesazhe, audio, foto, autografe për kushërinjtë, motrat, vëllezërit apo fëmijët e tyre, që më duan. Kjo mund të jetë historia jote gjithashtu! Vazhdoni të shkëlqeni mbretër dhe mbretëresha", ka shkruar ajo.

“Jam bullizuar shumë”, këngëtarja e njohur shqiptare\

“Jam bullizuar shumë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Më të lexuarat