BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

“Jam e acaruar që më ndodh kjo”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon shqetësimin e madh që ka dhe ndan eksperiencën e frikshme: Më ka kapur një paralizë...

“Jam e acaruar që më ndodh kjo”/ Këngëtarja e

Loredana, krahas muzikës, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan edhe detaje nga jeta e saj personale. Së fundmi, në një InstaStory ka shkruar:

“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë gjumi, që më ka bërë për vete”.

Ky shkrimi i saj ka shqetësuar jo pak ndjekësit e saj, mirëpo reperja nuk ka preferuar që të japë më shumë detaje rreth këtij problemi.

Shumica e njerëzve thuhet se përjetojnë një paralizë gjumi një ose dy herë gjatë jetës së tyre. Ky problem është ndryshe, paaftësia e përkohshme për të lëvizur ose për të folur derisa të zgjoheni ose të bini në gjumë.

Më parë edhe vajza të tjera të showbizz-it shqiptar kanë rrëfyer eksperienca të ngjashme me Loredanën. Edhe Beatrix Ramosaj dhe blogerja Armina Mevlani, kanë ndarë me ndjekësit episode të tilla, siç tregojnë ato, të frikshme dhe shqetësuese.

“Jam e acaruar që më ndodh kjo”/ Këngëtarja e

“Jam e acaruar që më ndodh kjo”/ Këngëtarja e