BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Jam e dashuruar”, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj: Dua të bëhem nënë pa baba!

“Jam e dashuruar”, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ i

Ish-konkurrentja e "Përputhen" dhe biznesmenia Ina Kollçaku ka treguar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar. Në një intervistë për emisionin ‘Ora Verore’, Ina tha gjithashtu se vazhdon të dëshirojë të bëhet nënë pa baba, pasi ndihet gati biologjikisht.

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende t'i qendrosh këtij mendimi?

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh.

“Jam e dashuruar”, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ i