Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Jam e ëmbël si pjeshka", trashëgimtarja e Top Channel çmend rrjetin me pozat e fundit

Postuar: 17/08/2019 - 11:43

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj. Përveç veshjeve të bukura dhe stil, që përfshihen në market më prestigjoze, ajo ka realizuar dhe disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të përmirësuar pamjen.

Veshur me një bluzë në ngjyrë rozë pastel, Lori Hoxha i shkruan vetes: “E ëmbël si pema e pjeshkës”.

Bloggeres duket se i ka pëlqyer shumë kjo foto dhe përveç se e ka postuar, i ka dedikuar dhe fjalët e ëmbla vetes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s