BREAKING NEWS

Avokati shqiptar arrestohet për trafik ndërkombëtar droge, Rumania kërkesë urgjente Prokurorisë së Tiranës (EMRI)

Avokati shqiptar arrestohet për trafik ndërkombëtar droge,
x

Gossip

"Jam e ëmbël si pjeshka", trashëgimtarja e Top Channel çmend rrjetin me pozat e fundit

"Jam e ëmbël si pjeshka", trashëgimtarja e Top Channel

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj. Përveç veshjeve të bukura dhe stil, që përfshihen në market më prestigjoze, ajo ka realizuar dhe disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të përmirësuar pamjen.

Veshur me një bluzë në ngjyrë rozë pastel, Lori Hoxha i shkruan vetes: “E ëmbël si pema e pjeshkës”.

Bloggeres duket se i ka pëlqyer shumë kjo foto dhe përveç se e ka postuar, i ka dedikuar dhe fjalët e ëmbla vetes.