BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“Jam e lirë”, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon se ka fituar betejën me COVID-19, nis menjëherë pushimet në Sarandë (FOTO)

“Jam e lirë”, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon se

Këngëtarja Adelina Thaçi është shëruar nga koronavirusi. Në fillim të korrikut Adelina deklaroi se është infektuar me COVID-19 dhe tregoi se kishte simptoma si lodhje të madhe të trupit, dhimbje të syve, dhimbje koke dhe qafe. Gjatë kësaj kohe Adelina i ka mbajtur fansat të informuar mbi gjendjen e saj ndërsa tani ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Këngëtarja ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar dhe ka zgjedhur Sarandën për të pushuar. Adelina ka publikuar fotot e para nga plazhi, ku shihet duke marrë rreze dielli buzë detit bashkë me fëmijët

"Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time", shkruan Adelina.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#iamfree#vacationvibes2020???????????????? #sarandacity #withmyfamily?

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

Më të lexuarat