BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time”, modelja e njohur shqiptare publikon videon me faktet e rëndë që po ngrenë në këmbë mbarë botën

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në

Arbenita Ismajli ka deklaruar pak orë më parë se nuk ka parë kurrë video porno në jetën e saj.

Modelja e njohur, ka publikuar një video që flet për pornografinë, dhe një nga website-t më të mëdha siç është PornHub, i cili ka mbi 100 milionë shikime në ditë anembanë botës.

Ndër të tjera videoja flet për përdhunimet dhe abuzimet seksuale që janë përcjellë përmes internetit, dhe hetimet që kanë nisur ndaj faqes së njohur.

Sipas videos, Pornhub po lejon dhe përfiton nga videot e dhunimit dhe trafikimit seksual të fëmijëve.

Arbenita e ka ndarë videon në Instastory-n e saj, ndërsa shkruan:

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time”!

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në

Videoja tregon se ka pasur mjaft vajza të mitura që janë bërë pjesë e pornografisë, ndërsa bëhet thirrje për firmosjen e një peticioni, në mënyrë që t’i jepet fund abuzimeve seksuale.