BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x
BREAKING NEWS

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur praninë ushtarake në veri të Kosovës, do veprojmë nëse...

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur
x
BREAKING NEWS

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë qeverisë: Ulni çmimin e karburanteve, jepini fund rrjepjes

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë
x

Gossip

“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë, ja veprimi më i fundit i Monika Lubonjës

“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë,

Aktores së njohur, Monika Lubonja i ka ndodhur e papritura. Ish-banores së Big Brother VIP, i kanë vjedhur Instgramin dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo.

Përmes një video të postuar nga profili i saj në Tiktok, Monika thotë se është ka dy ditë pa Instagram dhe është shumë e mërzitur. Kjo pasi ky aplikacion për të gjithë personazhet e famshëm është kthyer në një domosdoshmëri për punë.

Mirëpo kjo nuk e ka ndalur aktoren e cila ka vendosur ti përkushtohet Tik Tokut. Monika ka publikuar një video nga Big Brother ku shfaqet me Donaldin dhe Dagz. “Një nga momentet më të bukura që kam kaluar në shpi shkruan Monika krah videos.

“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë,“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë,

 

Më të lexuarat