BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Gossip

“Jam i dashuruar”, Redon Makashi flet për jetën e tij private: Ti Rudina na e ke vendosur siluetën e biondes!

“Jam i dashuruar”, Redon Makashi flet për jetën e tij

Këngëtari Redon Makashio si rrallëherë ka folur dje në emisionin ‘Rudina’ për jetën e tij private.

Redoni pranoi se është i dashuruar, por preferoi të mos tregonte më shumë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

I ngacmuar nga Rudina nëse ajo është bjonde, Redoni u përgjigj se silueta e bjondes i ka ngelur prej vitesh pikërisht pas një interviste me moderatoren.

"E di ti qe kjo puna e tre musketjerëve dhe e bjondeve ke qene ti qe na e ke vendosur", i tha Redoni.