BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Jam krejtësisht pa stil, jam ‘idiot’!”/ Këngëtari i njohur shqiptar habit me deklaratën, pranon publikisht se vesh rrobat e bashkëshortes: Syzet i kam blerë 5 euro dhe kam 10 vite që i kam

“Jam krejtësisht pa stil, jam ‘idiot’!”/

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Salihu, dhe vëllai i tij, Arbri, ishin të ftuar tek emisioni “Soiree” ku edhe kanë folur për karrierën e tyre muzikore që sipas tyre po iu ecën mirë. Genci madje pranoi se vëllai i tij është një artist më i mirë se ai.

Përveç talentit në muzikë, vëllezërit Salihu janë konsideruar si artistë me shumë stil në veshje. Të pyetur se cili prej tyre vishet më bukur, Genci reagoi menjëherë duke thënë se në të vërtetë ai nuk ka fare stil.

Madje, këngëtari tha se rrobat ia merr bashkëshortes së tij, Kaltrinës, dhe ndonjëerë edhe Arbrit.

Unë jam krejtësisht pa stil, komplet! Unë jam idiot! Ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky ka super stil. Plus edhe Kaltrina, gruaja ime, është njësoj. Për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, – u shpreh Genci.

Sa u përket gjërave që dy vëllezërit nuk pëlqejnë te njëri-tjetri, Arbri tha se Genci nuk i pranon kritikat.Nga ana tjetër, Genci nuk bëri kritikë, por i dha një këshillë. Ai tha se Arbëri nuk e di sa këngëtar i talentuar është dhe nuk duhet të mendojë kaq shumë, por duhet të relaksohet.

“Jam krejtësisht pa stil, jam ‘idiot’!”/

Më të lexuarat