BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Jam në një bashkëjetesë! Ajo më ka plotësuar shpirtërisht”/ Nuk ia tregoi emrin, zbulohet kush është e dashura moderatore e balerinit Graciano Tagani (FOTO)

“Jam në një bashkëjetesë! Ajo më ka

Një lidhje e bukur dashuri ka nisur mes dy figurave të njohura të ekranit. Balerini Graciano Tagani ka nisur bashkëjetesën dhe lajmin e bëri të ditur vet për emisionin ‘Why not’.

Ai është shprehur se dashuria për partneren e ka plotësuar shpirtërisht, mirëpo ka preferuar të mos ia zbulojë emrin.

“Jam në një bashkëjetesë dhe nuk do ta them emrin, por që jam shumë i lumtur dhe një kthesë shumë e madhe në jetën time ka qenë dhe dashuria. Më ka plotësuar shpirtërisht”, ka treguar Graciano.

Sidoqoftë, burime për "Panorama" kanë zbuluar se e dashura e tij është moderatorja simpatike Argjira Spanca. Dyshja janë prej muajsh pjesë e emisionit "E diell" dhe me siguri aty ka nisur dhe historia e tyre.

“Jam në një bashkëjetesë! Ajo më ka

Më të lexuarat