BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

“Jam shokuar”, Shqipja bën deklaratën e fortë për Anën: Kur e kam marr vesh... (VIDEO)

“Jam shokuar”, Shqipja bën deklaratën e fortë

Ish-konkurrentja e 'Përputhen', Shqipe Hysenaj ishte së fundmi e ftuar në 'Glamour Zone' me Ester Bylykun. Ajo foli si rrallëherë për jetën private, si dhe nuk i kurseu deklaratat për konkurrentët/ish-konkurrentët e "Përputhen".

Ana Lleshi është një nga njerëzit më të shtirur që ka njohur.

“Nuk kam njohur njeri aq të pafytyrë sa ajo. Ndryshe më ka thënë mua për familjen e saj, ndryshe në ekran. Jam habitur. Kur ne jemi takuar në fillim më ka thënë që i ka pasur të gjitha dhe familja e ka mbajtur në pëllëmbë të dorës, ndërkohë tjetër gjë ka thënë në emision. Më ka gënjyer mua. Nuk e di pse. Kur e kam marrë vesh historinë e Anës, por jo brenda në emision, nuk e kam dëgjuar nga ajo, ma kanë thënë persona të jashtëm dhe jam shokuar", rrëfeu Shqipja.

Më të lexuarat