BREAKING NEWS

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të Romës: Vodhën thikat nga një restorant që të godisnin...

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orë

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria, vëllai i madh në rajon! Zbulon dhuratën që i ka bërë Rama

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

“E kam të vështirë të shpreh mirënjohjen...” Rama: Do shkel protokollin, të flas në anglisht që të shmang përkthimin e keq, ndonjëherë krijon probleme mes meje dhe SHBA-së…

“E kam të vështirë të shpreh
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë detare të NATO-s në Shqipëri

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë
x
BREAKING NEWS

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë pro-amerikanë”, Rama i jep medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO-s

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë
x
BREAKING NEWS

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata e Fierit dënon Skënder Krasniqin, ja sa vite burg do të vuajë

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata
x

Gossip

“Jam shumë i sigurt”, Iliri tregon se kush do të eliminohet nga “Big Brother Vip”, befason me reagimin Beniada: Enxhiel më ka thënë se çmimin e madh do ta fitojë...

“Jam shumë i sigurt”, Iliri tregon se kush do të

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” të mërkurën është zhvilluar një ndarje çmimesh, ku banorët kanë votuar për njëri-tjetrin.

Banori inteligjent i shtëpisë u zgjodh Einxhel, e cila vu përpara një zgjedhje të papritur dhe të vështirë, ku duhet të çonte një banor në automatikisht në nominim.

Moderatorja zgjodhi Monikën, e cila ka në nominim për këtë javë. Monikës iu bashkua edhe Arbri.

Beniada ka pyetur Ilirin se kush do dalë këtë javë Monika apo Arbri? Iliri ka thënë se shpëton Arbri dhe del Monika.

Ndërsa Beniada ka thënë se Enixhel i ka rrëfyer se Monika do ta fitojë Big Brother