BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

“Jam single, ishte si një rrufe në qiell të hapur”, Rozana Radi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit dhe ‘thumbon’ ministrin e qeverisë Rama: Do e festoj me...

“Jam single, ishte si një rrufe në qiell të hapur”,

Artistja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka treguar mbrëmjen e djeshme se është ndarë nga i fejuari i saj, një oficer i Policisë Gjyqësore.

Lidhja mes të dyve zgjati për shumë vite, ndërsa tashmë Rozi është sërish single. Kur të gjithë po prisnin dasmën, artistja i ka rrëfyer koleges së saj në ‘Boom’, Fiorit se është beqare dhe se pret të dalë për darkë me ministrin Arben Ahmetaj.

“Jam ndarë me të dashurin dhe kam humbur fare. Duartrokisni! Bravo! Faleminderit! Jam single dhe e sigurt!”- shprehet Rozana, ndërsa e pyetur nga Fiori “Si ndodhi?”, ajo vazhdon: “Si rrufe në qiell të hapur. Do ta festojmë dhe do ha një darkë me Arben Ahmetajn në Turqi.”.

Artistja ishte prej vitesh në një lidhje dashurie me një efektiv policie. Çifti pritej të martohej pas fejesës në vitin 2018, por mesa duket, gjërat nuk kanë shkuar siç duhet. Nuk përjashtohet as mundësia që Rozana, si një aktore të ketë bërë shaka me Fiorin në emision, por deri më tani nuk ka një sqarim të dytë.