BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

'Jam xheloze se më pëlqen....', Antonela e BBV i befason të gjithë me deklaratën

'Jam xheloze se më pëlqen....', Antonela e BBV i befason

Teksa banorët ishin ulur në tavolinë Antonela u çua dhe njoftoi banorët se ajo ka pëlqim për Valonin dhe se është xheloze për se Beniada i rri afër.

"Nëse të pëlqen ty Valoni thuaje mos rri më përmend mua gjithë kohës", i tha Beniada. 

Antonela iu kthye duke i thënë që kjo ishte arsyeja që ta thotë para të gjithëve që asaj i pëlqen Valoni.

“Ndoshta edhe jam xheloze. Në fakt unë për atë u cova që ta them para të gjithëvë që mua më pëlqen Valoni por ideja është ngaqë ty të kam shoqe edhe kam shumë respekt ndaj mendoj edhe për ty”, i tha Antonela.