BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Janë +18”/ Sara i befason të gjithë me deklaratën pas puthjes me Atdheun

“Janë +18”/ Sara i befason të gjithë me

Sara është vajza e re që iu bashkua “Përputhen”, e publiku e ka parë vetëm në një takim deri tani, në atë me Atdheun.

Sigurisht që të gjithë duam të dimë më shumë për të dhe për këtë arsye asaj iu drejtuan sot disa pyetje nga publiku.

Puthja që ajo i dha Atdheut në takim bëri bujë dhe pikërisht për këtë u pyet nga një fans.

“Si u ndjeve kur e puthe Atdheun?”, ishte pyetja që iu drejtua Sarës.

“U shkriva. Kisha filluar të fantazoja, po nuk i them dot, janë +18. Dëshira ekzistonte që para se të futesha në emission”, u përgjigj ajo.