BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

‘Janë bazike, më ndodhin dhe mua’, këngëtarja e dashur shqiptare tregon 3 arsyet pse zihet me të dashurin e saj

‘Janë bazike, më ndodhin dhe mua’, këngëtarja e

Këngëtarja Filloreta Raci ose siç e njohim të gjithë Fifi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar.
Fifi ka qenë e ftuar në emisionin ‘N’drrimi i natës’, ku ka folur në lidhje me jetën private dhe atë profesionale.

Në lojën ‘ndaje ose haje’, këngëtares i është kërkuar të listojë tre aryset pse zihet më së shumti me të dashurin.

“Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.” tha këngëtarja.

Kujtojmë që prej disa kohësh në media qarkullon lajmi se Fifi është në një lidhje dashurie me një person që jeton në Gjermani, por këngëtarja dëshiron që lidhja e tyre të mbetet ende private deri në një moment të caktuar.

Më të lexuarat