Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Gossip

Janë bërë 5 muaj nga lindja e vogëlushes, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut publikon foton e ëmbël

Janë bërë 5 muaj nga lindja e vogëlushes,

Me tre vajza dhe një djalë, Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij Ariana kanë treguar se janë shumë të lumtur e të plotësuar shpirtërisht.

Sot, Ariana ka ndarë në InstaStory disa poza tepër të ëmbla të Anës, e cila tashmë është 5 muajshe dhe ka ndryshuar goxha.

Tiparet e saj të fytyrës janë tashmë më shumë të theksuara, ndaj Ariana i ka kërkuar mendim ndjekësve se kujt i ngjan e vogla më shumë.

Ndjekësit janë ndarë në dy pjesë, pasi disa prej tyre mendojnë se Ana është një kopje e vogël e Ermalit, e të tjerëve i duket si Ariana.

Ne dimë të themi që Ana duket një vogëlushe shumë e ëmbël, e cila ka marrë më të mirat nga dy prindërit e saj.

Janë bërë 5 muaj nga lindja e vogëlushes,

Më të lexuarat