Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Janë ndarë apo jo? Zbulohet e vërteta e lidhjes së Elvana Gjatës me Ervin Matën

Postuar: 20/02/2019 - 14:40

Mungesa e unazës së fejesës në koncertin e Pavarësisë së Kosovës bëri që të gjithë të gjithë të vinin në dyshim marrëdhënien e këngëtares Elvana Gjata me të fejuarin Ervin Mata, pas vrasjes në ish-Bllok ku ky i fundit mbeti i përfshirë.

Këngëtarja u rikthye fuqishëm pas një shkëputjeje të gjatë nga skena dhe rrjetet sociale dhe të gjithë i kishin sytë te unaza, mungesa e të cilës u komentua gjatë në mediat rozë.

Por pavarësisht dyshimeve, këngëtarja vijon të jetë e fejuar me Ervinin dhe kjo duket qartë në një foto të publikuar nga “INtv” që është shkrepur disa ditë më parë gjatë provave të koncertit.

Në foton ku Elvana shihet e ulur përtokë me mikrofon në dorë, shfaqet unaza me gurin e madh që shkëlqen.

Gjithashtu, burime pranë çiftit kanë konfirmuar se Elvana vijon të jetë e fejuar me Ervinin dhe se mungesa e unazës gjatë koncertit për 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, nuk do të thotë asgjë për prishjen e raportit mes tyre.

Historia e dashurisë mes Elvanës dhe Ervinit vijon, edhe pas vështirësive që u krijuan pas shpalljes së tij në kërkim për të dhënë dëshminë mbi vrasjen në ish-Bllok ku mbeti i vrarë një person.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati