BREAKING NEWS

Zgjedhjet po afrojnë! Yuri Kim shkund politikën shqiptare: Do të mbani përgjegjësi për...

Zgjedhjet po afrojnë! Yuri Kim shkund politikën shqiptare: Do të
x

Gossip

“Janë shumë tronditëse”/ Shqipe Hysenaj bën lëvizjen e papritur, ‘kërcënon’ bashkë me konkurrentin e "Përputhen": Do të nxjerrim të palarat!

“Janë shumë tronditëse”/ Shqipe Hysenaj bën

Arjoni i "Përputhen" gjatë një videoje live në Instagramka treguar se së bashku me Shqipen do të nxjerrin të palarat e "Përputhen".

"Shqipen do e takoj shumë shpejt. Bashkë kemi për të nxjerrur të palarat që janë rreth e qark. Po iu them që tani, janë të palara shumë shumë tronditëse", është shprehur ai.

Nga ana tjetër, Shqipja e ka ripostuar videon në fjalë duke shkruar: “Vetëm fol kujt do ia bëjmë golin! Unë gati jam, por nuk është se do takohemi veç për këtë, se na ka marrë dhe malli.”

“Janë shumë tronditëse”/ Shqipe Hysenaj bën

Më të lexuarat