BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Gossip

“Janë të mirë“/ Luizi habit fansat, publikon foto me...

“Janë të mirë“/ Luizi habit fansat, publikon foto

Çifti i njohur, Luizi dhe Kiara, kanë vendosur që këtë fundjavë t’ia dedikojnë njëri-tjetrit, duke u nisur për një udhëtim.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, Kiara ka treguar se po niset në një udhëtim së bashku me Luizin, duke mos zbuluar detaje rreth destinacionit.

“Udhëtimi i fundjavës”, shkruan bashkangjitur fotos moderatorja, në të cilën shfaqet vet ajo e veshur me një bluzë të zezë ndërsa Luizi është veshur me një bluzë ngjyrë portokalli.

Disa javë më parë, Luizi dhe Kiara kaluan disa të qeta në Milan, ku gjithashtu takuan edhe prindërit e Kiarës.

Këngëtari madje ka ndarë një foto me ndjekësit e tij, ku shfaqet me prindërit e Kiarës, duke shkruar: “Janë të mirë“, duke dhënë kështu hapur mendimin e tij për “vjehrrin dhe vjehrrën”.