BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x

Gossip

"Jashtë femrat do i shkulin flokët për ty"/ "Shpërthen" rrjeti, mos vallë Zhaklina i dha informacione Luizit?

"Jashtë femrat do i shkulin flokët për ty"/

Protagonisti kryesor i Bigbrother Albania Luiz Ejli duke biseduar me Zhakun dhe Arbrin, të cilët po darkojnë brenda shtëpisë, ka thënë se, gjithë shqiptaria e dinë se këtë javë unë do bëhem liderë.

Zhaku ka reaguar me një batutë, duke thënë se ajo do të bëhet lidere dhe se do sjellë rregull në shtëpi.

Luizi duke bërë shaka ka thënë se, për inat të Arbrit do t’a fitoj këtë sfidë.
Duke biseduar, Zhaku i tha Luizit se kur do dalësh jashtë femrat do i shkulin flokët për ty.

Luizi: Kjo ishte pjesa ma e bukur, e mora informacionin e duhur.

Kjo deklaratë e Zhaklinës është komentuar shumë në rrjet.