BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Jasmina bën deklaratën e shumëpritur për Andin, Olsa Muhameti paralajmëron surpriza

Jasmina bën deklaratën e shumëpritur për Andin, Olsa

Andi dhe Jasmina kanë shprehur që në fillim pëlqimin për njëri-tjetrin. Ata kanë bërë disa takime me shumë kimi, ku nuk i kanë kursyer bisedat, përqafimet apo dhe puthjet.

Autorja e programit, Olsa Muhameti ka publikuar një pjesë nga puntata që do të transmetohet sot në “Përputhen” dhe gjejeni çfarë? Jasmina ka deklaruar se është vetëm për Andin në studio.

“Andi Artani deklaroj që në këtë program jam vetëm për ty”, është shprehur ajo. Mbetet të presim se ai i është përgjigjur konkurrenti.

Më të lexuarat