BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Jasmina e “Për’puthen” në një lidhje me Erik Fullanin? Detajet që i bënë ndjekësit të dyshojnë

Jasmina e “Për’puthen” në një lidhje me Erik

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, edhe pse nuk është më pjesë e programit vazhdon të komentohet për jetën e saj private. Ajo ka treguar se pas marrëdhënies me Andin, që nuk shkoi ashtu siç ajo priste, ka nisur një lidhje të re, ndonëse nuk e ka zbuluar identitetin e të dashurit të saj.

Mirëpo, së fundmi në mediat rozë, përflitet se i dashuri i saj mund të jetë Erik Fullani, djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Dhe në fakt, kjo jo pa arsye, pasi ndjekësit kanë vënë re disa detaje që i kanë bërë të dyshojnë.

Jasmina e “Për’puthen” në një lidhje me Erik

Jasmina dhe Eriku e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por deri këtu nuk ka asnjë vend për dyshim, pasi ata mund të jenë edhe miq, ose thjesht të njohur. Por, muaj më parë, Jasmina u shfaq në në një video-live të Erikut, ku dhe dërgoi një puthje publikisht. Ndërkohë, ndjekësit kanë vënë re se jo pak herë, ata veshin të njëjtat rroba, ‘hoodie’ kryesisht.

Jasmina e “Për’puthen” në një lidhje me Erik

Si të mos mjaftonte, në foton e fundit të publikuar në Instagram, Jasmina shihet teksa pozon para një makine tip “Audi”, e cila duket e njëjtë me atë të djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë.

Jasmina e “Për’puthen” në një lidhje me Erik

Ndaj nuk dimë ç’të mendojmë: Mbase ata janë thjesht miq të mirë, ose mbase Eriku është i dashuri i ri i Jasminës, ndonëse asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar lidhur me këtë situatë.