BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

“Je bërë shumë e …”, e ftoi në kërcim dhe i përshpëriti në vesh, çfarë i tha Andi sot Teas?

“Je bërë shumë e …”, e ftoi në

Në puntatën e djeshme të "Përputhen" Andi shprehu dëshirën për të kërcyer me Tean. "Nëse do ishte një mundësi e dytë, për të pasur një kërcim një ditë tjetër, do kisha preferuar të kërceja me Tean", tha ai.

Ndërkohë, puntata e sotme nisi pikërisht me një kërcim nga dyshja. Andi e ftoi Tean për një kërcim dhe ajo pranoi. Gjatë kërcimit, Andi e komplimentoi duke i thënë "Je bërë shumë e mirë sot".

Më tej, ai i shprehu Teas dëshirën për të pasur dhe një takim tjetër me të. "Do kisha qejf ta bënim dhe një takim tjetër bashkë", tha Andi, ndërkohë që Tea e miratoi.

Dyshja u shfaqën shumë të emocionuar, madje Andi e puthi dhe në faqe. Ndërkohë, Tea e zgjodhi dhe në takim.

Më të lexuarat