BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

“Je bërë si burrë”, moderatorja e njohur shqiptare tregon fyerjet me të cilat përballet çdo ditë: Tani kanë filluar të merren me gjoksin e vogël!

“Je bërë si burrë”, moderatorja e njohur shqiptare

Aulona Musta, përveçse moderon emisionin e saj dhe ka një karrierë të gjatë në televizion, i kushton rëndësi të veçantë fizikut të saj, veçanërisht krijimit të muskujve.

Përballë shumë komenteve ‘negative’ të cilët e cilësojnë ‘si burrë’, Aulona tha për emisionin “Goca dhe Gra” se ato janë komplimente për të, për sa kohë ajo ndihet mirë me trupin e saj. Moderatorja tha se ky duhet të jetë një mesazh për të gjithë, të mos shqetësohen nga komentet e të tjerëve, për sa kohë janë të lumtur me veten e tyre.

“U mësuan njerëzit me hashtagun “si burrë” dhe tani kanë filluar tek gjoksi i vogël. Duhet të gjejnë një gjë tjetër, se e kuptuan që mund të më luftonin sepse unë punoj shumë për tu bërë si burrë. Nuk është një sharje, është kompliment për mua, që të rris masën muskulare për aq kohë sa ta shoh të arsyeshme. Sigurisht e përdora në favorin tim, pikërisht për ti thënë atyre se nuk ka rëndësi se çfarë thonë te tjerët. Të tjerët nuk do jenë kurrë të kënaqur me pamjen tonë dhe ky nuk duhet të jetë misioni ynë. Nëse ndiheni mirë me trupin tuaj, nuk ka fare rëndësi. Tjerët nuk do jenë kurrë të kënaqur. Duhet të kënaqim veten tonë kur jemi para pasqyrës”, tha Aulona.

“Je bërë si burrë”, moderatorja e njohur shqiptare

Më të lexuarat