BREAKING NEWS

‘Për punë 2 vitesh do vdesin’/ Gazetari i njohur ‘shokon’ botën me deklaratën e tij për COVID-19 dhe përballet me lumë ofendimesh: Po shpëtojmë pleqtë, obezët dhe duhanpirësit

‘Për punë 2 vitesh do vdesin’/ Gazetari i njohur
x

Gossip

“Je bërë si plakë”, këngëtarja shqiptare shpërthen keq ndaj komentueses: Hiqi ato 20 kg, tjetër herë...(Replika)

“Je bërë si plakë”, këngëtarja shqiptare

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur me një mesazh aspak të këndshëm nga një komentuese, e cila e ka cilësuar si shumë të plakur.

“Se di pse je prish je ba si plak , me një femijë që ke bërë dhe u bëre plakë, pse kshu mi goc?”- shkruan ndjekësja në foton e postuar nga Adelina Tahiri.

Menjëherë i është përgjigjur këngëtarja, duke e prekur komentuesen në pikën e dovët. Adelina Tahiri pas një komenti të gjatë, ku i bën moral ndjekëses, ka hyrë në profilin e saj, duke para dhe kilogramët e tepërta të saj.

Komentet në profilin e Adelina Tahirit.

“Zemer pse ke kaq mllef ti ? Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e keqe , une nuk i frigohem perkundrazi. Siduket paske shume komplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te juptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e dashur se une jeten e kam ne tereze kte ta them si keshill . Tjeter her shkruaj me profilin tat ta shofim suratin ty sa e bukur je mos shkruaj me profile fallco.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

P.S. po je kjo ne foto shko hiqi nje 20kg zemer dhe pasraj flasim , tani e kuptova mllefin tend dhe te kuptoj plotesisht e ke nga komplesi zemer me vjen keq kjo semundje eshte e pasherueshme,”- i është përgjigjur Adelina Tahiri komentueses që e ofendoi.

“Je bërë si plakë”, këngëtarja shqiptare