BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

"Je e vetmja drogë që do konsumoja"/ Nisin flirtet mes Lorencit dhe Jorit, çfarë po ndodh mes dy banorëve? (VIDEO)

"Je e vetmja drogë që do konsumoja"/ Nisin flirtet mes

Kanë nisur flirtimet e para në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ mes dy banirëve të rinj.

Gerti dhe Lorenci ngacmuan ditën e sotme Jorin, pasi kjo e fundit, u shpreh se është kundër çdo lloj droge e se nuk i pëlqen që ta konsumojë, pavarësisht se pëlqehet shumë në lokalet e natës.

Dy banorët, me lojëra fjalësh hodhën ‘grepin’ e tyre. Lorenci ishte ai i cili tha se do e marrë për nuse e më tej shtoi se Jori është energjike vetë. Nga ana tjetër, Gerti, si më i qetë vijoi duke thënë se modelja është si ‘drogë’.

Jori: Unë jam kundër çdo lloj droge dhe ato që pëlqehen shumë në ambientet e natës.

Lorenci: Prandaj dua të të marr për nuse.

Gerti: Ty të pëlqen vetëm çaji jeshil.

Lorenci: Nuk ka nevojë për drogë kjo, shi si është energjike vetë.

Gerti: Jori është drogë vetë.

Lorenci: E vetmja drogë që mund të konsumoja mund të ishte Jori.

Lori: Unë me të vërtetë jam kundër, nuk kam provuar asnjëherë asnjëlloj droge.

Gerti: Vetëm çaj jeshil. Nuk të pëlqen ëë, në Itali e pinë shumë çajin.

Jori: Unë nuk pi, nuk dua. Unë nuk pi cigare, e jo më çaj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)