BREAKING NEWS

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI dhe i bashkohet PS, vjen reagimi i fortë i tij: LSI një klub në Tiranë që mbush televizionet me sharje. Eksperimenti i kësaj partie ka mbaruar

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI
x

Gossip

“Je gënjeshtare”/ Plas keq mes dy konkurrenteve të ‘Përputhen’, ja kush është ‘molla e sherrit’: Ti më ke sulmuar, mbase ndihesh xheloze! (REPLIKAT)

“Je gënjeshtare”/ Plas keq mes dy konkurrenteve të

Gjatë një takimi ‘privat’ në emisionin “Përputhen Prime”, Melisa dhe Ana shpërthyen në akuza ndaj njëra-tjetrës.

Dy vajzat jo vetëm qënuk i sheshuan konfliktet mes tyre, por duket se vetëm sa i hodhën më shumë benzinë zjarrit.

Siç duket problemi mes dy vajzave është Fatjoni…

Melisa: Dua të të dëgjoj, të di pse vinë sulmet nga ti.

Ana 2: Ne kemi patur shumë debate, sidomos kur unë dal në takime. Kur dola më Fatjonin ti më ke sulmuar, mbase ndihesh xheloze kur dal me Fatjonin.

Melisa: Debati nisi para takimit tënd me Fatjonin, kur më akuzove se po bëj lojë.

Ana 2: Kur të thashë se je fallso e kisha për ty dhe Sindin. Dole me shpatë kur the se pëlqen Fatjonin. Më djemtë e tjerë nuk kishe pëlqim, dilje hajde të dalë ku të dalë. Prandaj më je dukur fallso. Kam të drejtën time të mendoj.

Melisa: Jam takuar me 5 djem. Më të afërtat i kam pasur me Fatjonin dhe Mevlanin. Me Andin ishte thjesht një përqafim. Ana ti nuk ke memorie, e kam thënë. Je gënjeshtare.

Më të lexuarat