BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

“Je lojtar i fortë, por... ”/ Bjordi bisedon me Luizin. Mos ndoshta po kërkon ndryshimin e 'grupit'? (Video)

“Je lojtar i fortë, por... ”/ Bjordi bisedon me Luizin. Mos

Edhe pse Luiz Ejlli herë pas here e ngacmon Bjordi Mezinin, ky i fundit tregohet mjaft i sinqertë me të. Regjisori është një nga banorët që flet hapur me këngëtarin. Mëngjesin e sotëm ai i tha edhe mendimin e tij sa i përket Kiara Titos dhe raportit që ata të dy kanë ndërtuar.

Ata ndodheshin në oborr dhe Mezini i tha Ejllit se atë nuk e bind fare Kiara. Sipas mendimit të tij, Kiara ose e ka marrë situatën në dorë.


Ndërsa më vonë gjatë ditës, Bjordi i tha Luizi se ‘është lojtar i fortë por mund të jetë edhe më i fortë’.

Pjesë nga biseda:

Bjordi: Je lojtar i fortë

Luizi: E?

Bjordi: Je lojtari i fortë

Luizi: Unë? A thua?

Bjordi: Mund të jesh edhe më i fortë, edhe këtë ta them me zemër.

Luizi: Po pres Maestron, më ka lënë pafjalë

Bjordi: Po ty ça të ka bërë?

Luizi: Nuk ma merrte mendja se do dilte në nominim

Bjordi: Po pse e dominove?

Luizi: E meritonte

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat