BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Gossip

"Je në hapat e ikonës së muzikës"/ Këngëtari shqiptar zbulon për herë të parë lidhjen familjare me Vaçe Zelën: Jam shumë krenar (FOTO)

"Je në hapat e ikonës së muzikës"/

Dario Zela ishte i ftuar këtë të enjte në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ku rrëfeu më shumë detaje rreth rrugëtimit të tij në muzikë. Dario nuk është një emër i panjohur për publikun pasi mori vëmendje të madhe disa vite më parë me pjesëmarrjen në kompeticionin muzikor “Gjeniu i vogël”.

Nisur nga mbiemri moderatori e pyeti dhe për ikonën e muzikës, Vaçe Zela, për të cilën Dario tha se ka lidhje gjaku. “Me Vaçen kam lidhje të afërt. Gjyshi im e ka pasur kushërirë të parë. Jam shumë krenar që kam lidhje gjaku me të. Më thoshin njerëzit e fisit se ke një përgjegjësi të madhe mbi shpatulla.

"Je në hapat e ikonës së muzikës"/

Njerëzit në moshë më thonë se je në hapat e Vaçe Zelës.”, tha ai. Dario foli dhe për eksperiencën në “Gjeniun e vogël”, për të cilin tha se ku spektakël e bëri atë të kuptonte se sa e rëndësishme ishte muzika për të. Ai tha se kur ishte i vogël pëlqente futbollin dhe se mendonte se do të merrej me muzikë.

"Je në hapat e ikonës së muzikës"/

"Je në hapat e ikonës së muzikës"/