BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

‘Je njeriu i palodhur që na bërë këta që jemi sot’, dy aktorët e njohur të humorit i bëjë urimin special Agron Llakajt për 7 Mars

‘Je njeriu i palodhur që na bërë këta që jemi

Sot në ditën e 7-Marsit, aktori i humorit Romeo Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera nga ana e tij dhe Donaldit aktorit të njohur Agron Llakaj.

Romeo ka publikuar një foto ku shfaqet me aktorin Llakaj dhe Donaldin në rrjetin social “Instagram”, teksa e falenderon për gjithçka që ka bërë për ta.

“Gëzuar 7 Marsin mësuese! Je njeriu i palodhur që na bëre këta që jemi sot! Faleminderit për gjithçka që na ke dhënë! Të duam shumë”, ka shkruar Romeo bashkangjitur postimit.

‘Je njeriu i palodhur që na bërë këta që jemi