BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Gossip

"Je palë me Luizin?"/ Qetsori kapet keq me Fotininë: Kohët kanë ndryshuar... (VIDEO)

"Je palë me Luizin?"/ Qetsori kapet keq me Fotininë:

Qetsori, Olta dhe Fotini folën për nominimin e kësaj jave, ku Qetsori e cilësoi këtë të fundit, sikur është bërë palë me Luizin.

Kjo pasi, sa herë janë hapur tema për nominimin, Fotini në asnjë moment nuk tha që Luizi mund të jetë i rrezikuar, por ka përmendur emrin e një banori të ri.

Qetsori tha se ai ka si qëllim të nxjerrë nga shtëpia banorët e vjetër, që të rinjtë të zënë vend. Ai tha se për mendimin e tij, Luizi del të shtunën.

Qetsori shtoi se ai do kishte dëshirë të largohej Shpati, pasi sipas tij, nuk bien dakord për disa biseda, ndërsa Fotini tha se ka dëshirë të shohë jashtë shtëpisë Antonetës, pasi ata të dyja kanë debatuar dy ditët e fundit.