BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Gossip

“Je plakur shumë futja ndonjë botoks”/ Arbana Osmani i jep përgjigjen epike komentueses

“Je plakur shumë futja ndonjë botoks”/ Arbana Osmani i jep

Moderatorja Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj.

Ajo ka treguar se për pak kohë do të nisë sezoni i ri i emisionit të saj: ‘Dua të të bëj të lumtur’. Arbana ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet pranë një Spiderman-i.

Mezi po pres te shihemi bashke ne Top Chanel, ku heronjtë e vërtetë do te jeni si gjithmonë ju”, shkruan Osmani bashkëngjitur fotos.

Një nga ndjekëset ka komentuar pamjen fizike të moderatores. Sipas saj Arbana është plakur shumë dhe i kërkon të bëjë botoks.

Komentuesja shkruan: “Je plakur shume futja ndonje botoks”. Arbana nuk ngurron që t’i ktheje një përgjigje dhe i shkruan: “Jo mi mire jam thjesht s’kam vene filtrat e e bukurisë së përjetshme”!

“Je plakur shumë futja ndonjë botoks”/ Arbana Osmani i jep

Më të lexuarat