BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

“Je veshur si me qenë duke ruajtur lopët”, komentuesja e kritikoi, Arbana Osmani 'i mbyll' gojën 

“Je veshur si me qenë duke ruajtur lopët”, komentuesja e

“Reality show” i shumëpritur nga publiku shqiptar “Big Brother VIP” do të rikthehet shumë shpejt nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Përgatitjet për këtë program kanë nisur prej kohësh dhe këto ditë Arbana së bashku me Eduart Grishajn na kanë sjellë momente nga studio e “Grande Fratellos-s” në Itali.

Së bashku me stafin drejtues të këtij “reality show”, dyshja kanë marrë gjithë përvojën e jashtëzakonshme të një produksioni gjigant si “GF VIP” që shumë shpejt do të vijë në “Top Channel”.

Së fundmi, Arbana ka publikuar në rrjetin e saj social në “Instagram” foto me të madhin Alfonso Signorini në studion e programit italian.

Krahas përgëzimeve, ajo që ka marrë vëmendjen ka qenë një komenti i një ndjekëseje, e cila e ka kritikuar Arbanën në lidhje me mënyrën e saj të veshjes.

“Du me ta ba nje “vrejtje miqesore”. Thjeshte per zog qejfit per nje kafe me “Chemin” vishesh lyhesh e rregullohesh me del miss… Shkon ne nje vend kaq madheshtor ne kontakt me njerez shume te njohur, ne nje vend kaq gjigand… vishesh si me ken tu shku me rujt lopet”, ka shkruar ndjekësja.

Ky koment nuk ka mbetur pa rënë në syrin e moderatores, e cila i është kthyer gjithë lezet:

“Jam veshur qe te jem rehat se kam ardhur per pune jo per qejf”.

Më të lexuarat