BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Gossip

“Jemi pjesë e industrisë së seksit”, banorja e 'BBVK' zgjeron listën e njerëzve që kanë ngacmuar: Këngëtarë të martuar edhe… (Video)

“Jemi pjesë e industrisë së seksit”, banorja e

Edhe pse ka ditë që banorët nuk i marrin për bazë deklaratat e saj, këngëtarja Linda Halimi ka vijuar duke thënë se është ngacmuar dhe i kanë shkruar shumë këngëtarë dhe reperë.

Linda gjatë darkës së banorëve të nominuar është ndeshur me një pyetje. Ajo e ka quajtur muzikën si industri të seksit, pasi siç pretendon ajo shpesh herë është gjendur në situata jo të këndshme më shumë artistë.

“Pse gënjen që e gjithë estrada të gjuhet”, ka qenë pyetja drejtuar asaj.


“Jemi pjesë e industrisë së seksit, ne nëpër video klipe provokojmë, që nuk i bëjmë çdo ditë”, ka thënë Linda pos tjerash.

“Ledri më ka shkruar në Snapchat për bashkëpunim. Pse duhet të flasim në Snap për bashkëpunim?”, tha Linda pak ditë më parë, duke nënkuptuar se është ngacmim, pasi kishte akuzuar edhe Bleron se e ka çuar në hotelin ku qëndronte këngëtarja dhe i ka kërkuar të shkonte te dhoma e saj e hotelit, për të pirë një gotë verë.