BREAKING NEWS

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete mund të lëvizin shqiptarët (DETAJET)

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete
x

Gossip

Jemi rritur me muzikën e tij! Këngëtari me famë botërore merr vendimin drastik, heq dorë nga...

Jemi rritur me muzikën e tij! Këngëtari me famë

Këngëtari Ed Sheeran dëshiron që të largohet nga muzika. Ai mesa duket është mërzitur tashmë me këtë profesion dhe ka vendosur që të merret me diçka tjetër.

“The Daily Mail” shkuan se këngëtari britanik dëshiron që tanimë të merret me biznes.

Mendohet se 29-vjeçari po ndërton një kompani birre për të furnizuar ‘pub-in’ që ndërtoi për vete në Suffolk.

Sipas raportimeve, Ed ka porositur një grumbull pajisjesh për prodhimin e birrës që ai në këtë mënyrë të krijojë markën e tij të birrës.

Ai e ndërtoi ‘pub-in’ në vitin 2017 dhe i vuri emrin e gruas së tij, Cherry Lancaster Seaborn, me të cilën u martua në janar të 2018-ës.

Ed fillimisht u përball me vështirësi pasi akuzohej se e kishte ndëruar pa leje mirëpo më pas fitoi betejën me këtë çështje.

Në moshën 16 vjeçare, ai vendosi ta linte shkollën dhe të vazhdonte ëndrrën e tij për të depërtuar në industrinë muzikore.Rruga që ai shpresonte për të korrur famë, nuk rezultoi aq e lehtë dhe përfundoi i pastrehë, shpesh i pangrënë dhe duke fjetur nëpër rrugë, apo nëpër trena.

Më të lexuarat