BREAKING NEWS

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës në moshën 46-vjeçare, pa asnjë sëmundje, ishte baba i tre fëmijëve

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të
x

Gossip

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë surprizë"/ Dhoma e gjumit e mbushur me tullumbace dhe dhurata të shtrenjta, Klaudia Pepa feston ditëlindjen dhe ngelet e befasuar në një resort mjaft luksoz në mal

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në mal, në një resort mjaft luksoz, pa ndarë detaje se me kë. Ajo është surprizuar në dhomën e hotelit, e cila ka qenë e zbukurar me mjaft detaje të veçanta në ngjyrë rozë.

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

“Wow jam e emocionuar,”- shkroi Klaudia Pepa, në përshkrimin e pamjeve të publikuara në InstaStory.

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

“Jeni kuriozë ta dini se kush e bëri këtë surprizë të bukur? Për momentin nuk do zbuloj gjë,”- shkroi Klaudia Pepa në atë kohë.

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

Kjo surprizë dhe urimet e shumta me siguri e kanë emocionuar shumë Klaudian. Kujtojmë se ajo është shpërngulur prej vitesh në Itali, ku është kthyer në një nga balerinat më të pëlqyera. Së fundmi ajo ka treguar se po punon edhe për në projekt kinematografik, ku do të ketë rolin e parë si aktore.

"Jeni kurioz ta dini kush e ka bërë gjithë këtë

 

Më të lexuarat